Popularne zwierzęta to także chomik

Okazuje się, że równie popularnym zwierzakiem, jak pies, czy kot jest także chomik. Ten mały futrzak swoje powodzenie zawdzięcza przede wszystkim tym, że nie ma potrzeby wychodzenia z nim na spacer oraz to, że jest niezwykle cichym stworzeniem. No może ewentualnie uprzykrza niektórym życie w nocy, podczas zabaw w kołowrotku. Kołowrotek, to jego największy kompan, bez którego trudno było by sobie wyobrazić jego klatkę.

Uwielbia takie zabawy i większość z nich robi to nocą, co może powodować mały hałas, jednak jest on do zniesienia. Chomik oprócz tej zabawki potrzebuje jeszcze tylko trocin w klatce, aby było mu cieplutko i przyjemnie oraz dużych ilości wody do picia. W jedzeniu nie jest wybredny, bo lubi specjalną karmę, a także owoce oraz warzywa. Jednak niewątpliwie jego dużą zaletą jest to, że także lubi się przytulać, więc w przeciwieństwie do rybek, czy żółwi można wziąć go na kolana.

Dają wiele radości dla wszystkich domowników, szczególnie, gdy wypuścimy go na spacer po mieszkaniu, gdyż nie łatwo go znaleźć.

techniczny.gpl24.com bmvip.com.pl